Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami z dzisiejszego meczu PSV-Ajax.

Hedwiges Maduro

O Brianie Brobbey: „Myślę, że jest ogromna różnica w sprawności fizycznej w porównaniu z zeszłym rokiem. Potrafi grać znacznie dłużej, a także stwarza szanse dzięki własnej sile i szybkości. Teraz chodzi o wykończenie i bycie bezwzględnym. Wtedy naprawdę stanie się czołowym napastnikiem”.

„Jestem rozczarowany wynikiem. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Powinniśmy wygrywać znacznie wyżej do przerwy, ale zagraliśmy słabą drugą połowę. Zmęczenie odegrało pewną rolę, ale ostatecznie zbyt łatwo straciliśmy kilka pierwszych bramek”.

Branco vd Boomen

„Zdecydowanie w drużynie jest potencjał, ale jeśli pokażesz go tylko przez 45 minut, a potem popełnisz tyle błędów w pozostałych 45 minutach, to nie będzie to miało znaczenia. Musimy ciężko pracować, przyjrzeć się temu, co poszło dobrze w pierwszej połowie i na tym bazować”.

Steven Bergwijn

Był bardzo poirytowany o pytania dziennikarza. Twierdził, że dziennikarze specjalnie biorą go pod włos, że specjalnie rzucają bomby, żeby było głośno o sytuacjach z jego udziałem. Bergwijn powiedział, że nie wyjeżdża do Arabii.

„Wy (media) zasypujecie mnie pytaniami, jako że jestem kapitanem Ajaksu od pierwszego dnia, rzucacie bomby i hałasujecie. Jesteście tam ze mną w szatni?! Więc na jakiej podstawie to stwierdzacie? dalej? Jak chodzę po boisku? Skończyłem z tym. Nie ma was w szatni! To tylko opaska na ramię, przypisujecie jej większą wagę niż jest w rzeczywistości!

To wszystko z zebranych wypowiedzi po meczu. Ważne, że panowie dzisiaj walczyli. Czas dźwignąć się z ostatniego miejsca, bo trochę wstyd.

1 Comment

  • Posted 30 października, 2023 07:43 0Likes
    by Kilof

    Wiecie jak się skończy saga z Brobbeyem? Jak już zmarnuje setki okazji i w końcu dopracuje umieszczanie piłki w siatce, to wtedy odejdzie/sprzedadzą go. Znowu zacznie się cykl nauki z innym napastnikiem, jak zwykle.

Zostaw komentarz