Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami po zwycięskim meczu z Heerenveen.

Chuba Akpom

„Jeśli mam być szczery, to były okropne pierwsze dwa miesiące tutaj. Dzięki nowemu menadżerowi poczułem się bardziej jak w domu niż kiedykolwiek od czasu przybycia. Jesteśmy piłkarzami, przede wszystkim ludźmi. On rozmawiał ze mną jako człowiek, a nie jako piłkarz”.

John van ‘t Schip

„Nie obchodzi mnie, że Ávila kosztował 12,5 mln euro. Wybieramy zawodnika, który naszym zdaniem powinien zagrać. Nie patrzymy na to, kto kosztował najwięcej, a kto najmniej, ale na równowagę w drużynie i kto radzi sobie najlepiej na boisku. na której pozycji. Dla mnie opłata za transfer nie jest istotna”.

„Magiczna formuła? Nie mam magicznej formuły. Myślę, że chłopcy sami doskonale wiedzą, że mogą spisać się lepiej, nawet lepiej niż to, co pokazaliśmy dziś wieczorem. Musimy dalej grać, bo na pewno może być lepiej. Musi być też lepiej”.

„Heerenveen bardzo nam utrudniało grę. Brakowało nam świeżości w porównaniu z czwartkiem, ale zmiany były dziś dla nas ważne”.

“Uważam, że Šutalo zagrał dzisiaj bardzo dobrze i pewnie. Miło to widzieć, bo tego brakowało mu w ostatnich tygodniach”.

„Nie potrafię ocenić, jak wszystko wyglądało przed moim przybyciem, ale chcemy trenować i grać w inny sposób. Z dużą intensywnością, szybkim pressingiem i odzyskiwaniem piłki. Może to brzmieć jak banały, ale są częścią stylu Ajaxu”.

źr zdj. AFC Ajax

Zostaw komentarz