Odysseas Vlachodimos miał być nowym bramkarzem Ajaksu i byłby nim, ale wszystko zablokowała Rada Nadzorcza.

Grecki golkiper był już w zasadzie nowym piłkarzem Ajaksu, ale “bohaterowie” wczorajszego dnia postanowili zdecydować za wszystkich. Duet Haamstra-Huntelaar dogadał szczegóły zakupu z Benfiką, sam Grek również był już dogdany z klubem i załatwione zostały nawet testy medyczne. Transfer zatwierdził Alfred Schreuder i wszystko wydawało się zmierzać do końca. Niestety ostateczne słowo należało do Rady Nadzorczej, która powiedziała “nie”.

Komisarze Ajaksu uznali, iż transfer bramkarza nie jest klubowi potrzebny i jest to wydatek zbędny. W związku z tym Ajax pozostanie w tym sezonie z 39-letnim Pasveerem, starszym i będącym kompletnie bez gry Stekelenburgiem i młodym, niedoświadczonym i po części obrażonym Gorterem.

Wygląda jednak na to, że Rada nie zepsuje przynajmniej jednego z transferów. Florian Grillitsch ma być nowym graczem Ajaksu, ale dzisiaj będą miały miejsce jego dalsze testy medyczne. W związku z tym, iż Austriak nie ma obecnie klubu, może podpisać kontrakt w każdym momencie.

4 Comments

 • Posted 1 września, 2022 15:57 0Likes
  by Crayzie

  Żymianie rządzą w Ajaksie więc kasiorka musi się zgadzać.

 • Posted 1 września, 2022 09:43 0Likes
  by ekselo1989

  W tym wszystkim nie zrozumiem jednej rzeczy. Skoro rada uznała, że Ajax nie potrzebuje bramkarza, to po jasną cholerę Haamstra i Huntelaar produkowali się w sprawie Vlachodimosa? Nie dość, że stracili czas, to jeszcze zrobili z siebie idiotów przed Benfiką i samym bramkarzem. Może miłościwie panująca rada nadzorcza powinna przedstawiać swoje popaprane decyzje pionowi sportowemu wcześniej… taki głupi pomysł mi przyszedł do głowy.

 • Posted 1 września, 2022 08:38 0Likes
  by Przemek

  Pewnie, że niepotrzebny bramkarz, kasa ze sprzedaży zawodników zostanie do podziału dla nich 🤣

 • Posted 1 września, 2022 08:18 0Likes
  by bartek_niwka

  Poprostu nie da się tego czytać rada zdecydowała że bramkarz nie jest potrzebny dno dna

Zostaw komentarz