Alfred Schreuder po kolejnej kompromitacji nie widzi powodów do obaw.

Ajax zremisował w fatalnym stylu z Go Ahead Eagles i przedłużył serię spotkań bez wygranej do trzech.

“Jeśli spojrzeć na ten mecz, powinniśmy wygrać 1:0 lub 2:0. Nie graliśmy dobrze, ale bliżej było do wyniku 2:0 niż 1:1.”

“Nie czuliśmy tej presji ze strony Go Ahead. Nie widziałem też jednak dobrego Ajaksu w pierwszej połowie. Byliśmy zbyt statyczni, nie było odpowiedniej kreatywności i z przodu działo się za mało.”

Mimo tego, że Ajax nie zdołał sforsować drużyny z Deventer, Schreuder nie obawia się meczu z Napoli.

“Nerwy? Dlaczego miałbym być zdenerwowany? Po prostu analizuję to spotkanie i nie był to mecz, który powinien skończyć się remisem 1:1. Jeśli spojrzeć na to spotkanie, mieliśmy w drugiej połowie sporo szans, aby zdobyć bramkę na 2:0.”

“Nie mam potrzeby wymieniać graczy, którzy grali dobrze. Ostatecznie z tyłu nie działo się nic złego, pomoc z Grillitschem funkcjonowała dobrze. Taylor również wniósł sporo. Tylko ofensywnie zaproponowaliśmy zbyt mało rozwiązań.”

1 Comment

  • Posted 2 października, 2022 09:28 0Likes
    by bartek_niwka

    w dupe se wsadz te swoje analizy powinno być 2:0 wszystko powinno jak po każdym meczu będziesz gadał że powinno to Twoja przygoda z Ajaxem też powinna się szybko skończyć, bo wczoraj powinno ale było 1:1 i co najgorsze jest to że nie było zaangażowania , chęci czyli podstawowych rzeczy, wszyscy będą przyjeżdżać na Arenę i będą klękać i błagać o jak najniższy wymiar kary, ogarnij się chłopie i niech chłopaki chociaż wiedzą co mają grać bo narazie nawet tego nie widać po prostu dramat, powodzenia z Napoli

Zostaw komentarz