Alfred Schreuder pochwalił zespół po wygranej 3:1 z Rangers FC.

Ajax szybko wyszedł na prowadzenie i mecz ułożył się po myśli piłkarzy Schreudera.

“To było nasze założenie, żeby przycisnąć od początku i spróbować szybko strzelić gola. Chcieliśmy podciąć skrzydła rywalom jak najszybciej. Uważam, że rozegraliśmy dobre spotkanie. Niektóre fazy gry były doskonałe. Defensywnie i taktycznie spisaliśmy się dobrze. Byliśmy stroną dominującą” – powiedział Schreuder.

“Kudus? Myślę, że powiedziałem już wystarczająco dużo, by wyjaśnić, że widzę w nim świetną opcję na pozycję napastnika. Ponownie był dla nas bardzo ważny. Mamy też Brobbeya i cieszymy się, że możemy korzystać z tych zawodników. Wykonali świetną robotę w ostatnich tygodniach. Wijndal? Ciężko pracował na treningach i wrócił do formy. Musiał zostać zmieniony z powodu kontuzji i to naprawdę rozczarowujące. Mamy nadzieję, że to nic poważnego.”

“Kończymy grę w Lidze Mistrzów. Myślę, że teraz będziemy tam gdzie nasze miejsce. Należymy do Ligi Europy, ponieważ dwa zespoły w naszej grupie były po prostu za silne. Liverpool i Napoli byli o klasę lepsi od nas, my natomiast byliśmy lepsi od Rangersów. Będziemy kontynuować walkę w Lidze Europy i czekamy na kolejne wyzwania” – powiedział szkoleniowiec Ajaksu.

9 Comments

 • Posted 3 listopada, 2022 11:46 0Likes
  by Kilof

  Co za nieudacznik pieprzony. Do ligi Europy to należy jego warsztat trenerski. Dwa zwycięstwa z najsłabszą w historii drużyną LM i cztery porażki, CZTERY! Nawet jednego remisu, nic. Ma szczęście, że Szkoci byli z nami w grupie, bo to może Ajax dzierżyłby ten wspaniały rekord.

 • Posted 3 listopada, 2022 07:09 0Likes
  by Lesley

  Totalnie pozbawiony ambicji śmieszny człowiek. Jego postawa po prostu nie pasuje do tego klubu, ba, nie pasuje do prawie żadnego, który chce być traktowany poważnie.

 • Posted 2 listopada, 2022 21:25 0Likes
  by ekselo1989

  Teraz należymy do Ligi Europy, a kiedy odpadniemy, to już nie będziemy należeć. Proste jak włos Mongoła. Prowadź wodzu.

 • Posted 2 listopada, 2022 16:42 0Likes
  by bartek_niwka

  Pozwole sobie nie zgodzić się z tym realnym spojrzeniem na rzeczywistość bo skoro po 1 meczach i tak było wiadome że Liverpool i Napoli są poza zasięgiem to trzeba było na rewanże wystawić zmienników dać chlopakom pograć a podstawowych dac odpoczać przecież juz Alfred wspominał o zmęczeniu więc trzeba było skodzystać z okazji taka mnie naszłs refleksja

 • Posted 2 listopada, 2022 16:29 0Likes
  by k_meel@o2.pl

  Realne spojrzenie na rzeczywistość, po co się oszukiwać, że były szanse na coś więcej.

 • Posted 2 listopada, 2022 15:35 0Likes
  by bartek_niwka

  Ambicja wylewa sie drzwiami oknami

 • Posted 2 listopada, 2022 15:16 0Likes
  by tomek0906

  Nie do podrobienia jest gość, naprawdę nie ułatwia sobie pracy tymi wypowiedziami 🙂 tymczasem wpis Conceicao z jego Twittera “We are a Champions League club, it’s where we belong(..)” , łysy musi młodemu wytłumaczyć żeby edytował wpis

Zostaw komentarz