Niestety w Amsterdamie w ostatnim dniu okienka transferowego dochodzi do niemiłego przełomu w sprawie transferu Lucasa Ocamposa.

Jak informuje De Telegraaf, Rada Nadzorcza Ajaksu wstrzymała transfer Argentyńczyka do Amsterdamu i nie wyraziła zgody na wydanie blisko 20 milionów euro.

Sytuacja jest niezwykła, bowiem Ajax był już dogadany z Sevillą, a sam piłkarz był już w zasadzie w Amsterdamie, aby przejść testy medyczne. Ocampos wrócił do Hiszpanii, gdzie oczekiwać będzie na rozwój sytuacji. Gerry Hamstra otrzymał policzek od Rady, która położyła kres wszystkim jego staraniom.

Okno transferowe zamyka się o północy i Ajax ma coraz mniej czasu. Transfer w dalszym ciągu jest możliwy, ale Hamstra, Huntelaar i nawet Van der Sar będą musieli mocno napocić się, aby przekonać Radę do zaakceptowania tego transferu.

To kolejna interwencja Rady Nadzorczej w tym okienku transferowym, bowiem sama sprzedaż Antonego również została ostatecznie zatwierdzona przez Radę i dyrektora finansowego – Susan Lenderink.

AKTUALIZACJA

Sevilla chce sprzedać Ocamposa za wszelką cenę i zmniejsza sumę tranferu do 15 milionów euro.

8 Comments

Zostaw komentarz