Manchester United złożył Ajaksowi nową ofertę wykupu Antonego. Czerwone Diabły nie ustają w staraniach, aby pozyskać piłkarza.

Erik ten Hag jest zdeterminowany do tego, aby ponownie pracować z brazylijskim skrzydłowym. Jak informuje De Telegraaf, do Amsterdamu wpłynęła nowa oferta. Anglicy oferują 90 milionów euro. Nie wiadomo jednak, czy oferta zawiera jakieś bonusy, czy też jest sumą “na czysto”.

Ajax w dalszym ciągu uznaje, iż Antony nie jest na sprzedaż. Fakt komplikuje to, że Brazylijczyk za wszelką cenę chce odejść i od dłuższego czasu nie trenuje z kolegami.

W negocjacje dotyczące tego transferu włączył się również Edwin van der Sar. Na ten moment stanowisko Ajaksu jest jednak jasne i piłkarz nie odejdzie za taką sumę. Amsterdamczycy chcą otrzymać 100 milionów euro.

8 Comments

 • Posted 27 sierpnia, 2022 11:42 0Likes
  by Kamil

  Żydki poczuły kasę to będą cisnąć o każdy grosik, 99 baniek też odrzucą

 • Posted 26 sierpnia, 2022 21:32 0Likes
  by ekselo1989

  Ja bym go pogonił już za te 90 baniek. Kabona potężna, a po chuj trzymać w klubie chwasta, który ma kompletnie w dupie Ajax. Piłkarze i ich agenci robią z klubami co chcą. Jedna wielka giełda i kto da więcej. Lojalność już każdy wywala na śmietnik.

 • Posted 26 sierpnia, 2022 20:30 0Likes
  by Jarecki

  Ciekawe jaki wpływ na takie zachowanie mają jacyś pseudo doradcy którzy chcą zgarnąć premie za transfer obawiam się, że dosyć duży.

 • Posted 26 sierpnia, 2022 20:14 0Likes
  by tomek0906

  Swoją drogą jakim ogromnym rozczarowaniem jest zachowanie Antonego, nawet jeśli zostanie, to już się tego nie naprawi

 • Posted 26 sierpnia, 2022 20:12 0Likes
  by bartek_niwka

  dla mnie ogólnie to jest porażka że piłkarze mogą sobie pozwalać na takie pajacowanie względem swojego co jak co pracodawcy i teraz do końca okienka będą przedłużać a i tak odejdzie a my zostaniemy z ręką w nocniku z Elghazim na skrzydle

 • Posted 26 sierpnia, 2022 19:37 0Likes
  by bartek_niwka

  co to jest zawodnik nie trenuje z drużyną co on jest na innych prawach jeszcze tydzień temu mówił że dobrze się czuję w Ajaxie a teraz odpierdala trzodę następny Martinez wymuszacz porażka z taki grajkami sprzedać go w pizdu za te 90 baniek i niech panienka obije się od Premier League żeby się nie posrał tym całym Manchesterem i Ten Hagiem

 • Posted 26 sierpnia, 2022 19:28 0Likes
  by Lesley

  Co za czasy…kto by pomyślał kilka lat temu, że ktoś tu jest skłonny odrzucić 90 milionów.

Zostaw komentarz