Jak długo zarząd Ajaksu będzie ignorował to, że odejścia Alfreda Schreudera chcą nie tylko kibice, ale również piłkarze?

Po meczu z Vitesse ponownie pojawiły się wywiady, w których piłkarze nie otwarcie, ale atakują menadżera, jego plan taktyczny i braki.

“Zazwyczaj tego typu mecze się wygrywa, ale daliśmy też zbyt wiele okazji rywalom. Taktycznie sprawy nie mają się dobrze i można było do tego nie dopuścić. Możemy bronić lepiej i pokazaliśmy to w ostatnich latach. Na ten moment nie wygląda to dobrze i to dość jasne. Jeśli sprawy nie mają się dobrze, piłkarze nie są szczęśliwi. Jeśli grasz taką piłkę i tracisz tyle bramek, nie możesz spacerować sobie z wielkim uśmiechem.” – powiedział Davy Klaassen.

“Jestem rozczarowany. Oczywiście, że mogliśmy wygrać ten mecz biorąc pod uwagę, ile okazji stworzyliśmy. Jeśli chcemy się poprawić i sięgnąć po tytuł, musimy grać znacznie lepiej. Nie możemy być zadowoleni i wiemy, że stać nas na coś lepszego. Wiemy również, że stać nas na to, z tą grupą, którą tutaj mamy.” – dodał Berghuis.

Są to kolejne wypowiedzi świadczące o tym, że piłkarze nie są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy. Po meczu z PSV znaczącego wywiadu udzielił również Steven Bergwijn, który stwierdził, iż obecny futbol prezentowany przez Ajax nie przystoi temu klubowi i po prostu do niego nie pasuje.

2 Comments

  • Posted 10 listopada, 2022 11:56 0Likes
    by ekselo1989

    Prowadź nas dalej wodzu. Jesteś lepszy niż aplikacja Yanosik i pies przewodnik. Po tym nowotworze, jakim był Erik Ten Hag w końcu przyszedł właściwy człowiek na właściwe miejsce. Z wizją, planem i charyzmą. Takiej piłki, to Ajax nigdy nie grał.

Zostaw komentarz