Do końca okienka transferowego może się jeszcze sporo wydarzyć w Amsterdamie.

Wszystko wskazuje na to, że do samego końca okienka będziemy śledzić doniesienia transferowe z Amsterdamu. Antony w dalszym ciągu naciska na odejście do Manchesteru United. Brazylijczyk nie trenuje i prawdopodobnie opuści kolejny mecz ligowy Joden. Klub z Old Trafford nie przedstawił jeszcze nowej oferty, ale jest ona spodziewana już od kilku dni.

Stanowisko Ajaksu pozostaje niezmienne i Antony nie jest na sprzedaż. Czy odrzucona zostanie oferta nawet zbliżona do 100 milionów? Mistrzowie Holandii z pewnością byliby skłonni do negocjacji jeśli realny byłby transfer Hakima Ziyecha. Niestety w tym temacie nie nastąpił jeszcze żaden przełom. Wypożyczenie nie jest możliwe, a wymagania Chelsea są zbyt wysokie.

Wiele wskazuje na to, że Ajax będzie starał się zatrzymać Antonego. Istnieje jednak możliwość, że skrzydłowy odejdzie, a Joden przejdą do planu B, czyli alternatyw na rynku transferowym. Zdaniem De Telegraaf na oku klubu z Johan Cruijff ArenA znajdują się Justin Kluivert i Anwar El Ghazi. Pozostawimy to bez komentarza.

9 Comments

Zostaw komentarz