Jak informuje De Telegraaf, transfer Hakima Ziyecha do Ajaksu może okazać się niemożliwy do zrealizowania.

W tym momencie negocjacje Ajaksu i Chelsea w sprawie transferu Marokańczyka utknęły w martwym punkcie. Rozmowy zostały wstrzymane, a być może nawet zakończone. Chelsea wykluczyła możliwość wypożyczenia piłkarza, a ponadto ma bardzo wysokie oczekiwania finansowe. Klub z Londynu chce za Ziyecha 44 miliony euro, lecz nie ma szans, że takie warunki zaakceptuje Ajax.

Co teraz? Dokładnie takie pytanie zadają sobie przedstawiciele Ajaksu. Obecnie w Amsterdamie trwa narada i badane są różne opcje. Zarząd Ajaksu będzie musiał podjąć ważne decyzje. Czy kontynuować negocjacje w sprawie Ziyecha? Czy zdecydować się na innego zawodnika, który miałby zastąpić Antonego? A może zatrzymać Antonego za wszelką cenę? Najmniej możliwa opcja to sprzedaż Brazylijczyka i brak zakupu nowego skrzydłowego w jego miejsce.

Manchester United najprawdopodobniej jeszcze dziś przedstawi oficjalną ofertę za Antonego, która według różnych źródeł ma wynieść około 90-95 milionów euro, być może nawet więcej z bonusami. Amsterdamczycy byliby skłonni sprzedać Brazylijczyka, który coraz bardziej naciska na odejście, ale trudności w kwestii Ziyecha mocno komplikują całą sytuację.

7 Comments

 • Posted 27 sierpnia, 2022 00:44 0Likes
  by mhekwei

  Wymiana Antka za Hakima plus 50 mln to złoty układ. Wiadomo, 40 baniek to spory wydatek, ale okoliczności też są specyficzne: MU płaci grubo powyżej realiów rynkowych, a Hakim to wielka postać w Amsterdamie. Wygrał LM, pograł w EPL, ale ciągle sporo przed nim. Mam nadzieję, że go wykupią.

 • Posted 25 sierpnia, 2022 22:42 0Likes
  by Bartek_niwka_lubi_wydawac_czyjes_pieniadze

  Proste, że byś go brał za nie swoje pieniądze xD

  Kiedy nie mówi się o swoich to łatwo jest je wydawać. Tak samo jak politycy wydają nasze xDD

 • Posted 25 sierpnia, 2022 17:43 0Likes
  by bartek_niwka

  Wiem wiem ale to już problem naszego zarzadu😉

 • Posted 25 sierpnia, 2022 17:04 0Likes
  by bartek_niwka

  Tak bralbym bo wiem ze sie sprawdzi jest pewniakiem

 • Posted 25 sierpnia, 2022 15:41 0Likes
  by bartek_niwka

  Chelsea widzi ze bedziemy miec kase widziala jak totki sprzedaly nam Bergwijna wiec bedzie windowac cene tym bardziej ze jest malo czasu do konca okna a nam zalezy na Ziyechu ja bralbym Ziyecha no chyba ze mamy jakiegos nagranego ogarnietego grajka to odpuscmy ale nie wyobrazam sobie Berghuisa na skrzydle w takiej formie

  • Posted 25 sierpnia, 2022 16:41 0Likes
   by Jarecki

   Brał byś za 44 miliony?, Nie ma szans żeby go za tyle kupili, Ajax może wydać dużo na piłkarza ale z przekonaniem, że na nim zarobi w tym wypadku ja tego nie widzę.

Zostaw komentarz