Winston Bogarde jest absolutnie niezadowolony z tego, w jaki sposób musiał opuścić Ajax. Były obrońca obwinia Edwina van der Sar za wymuszone odejście.

“Otrzymałem informację, że nie ma dla mnie miejsca i muszę opuścić Ajax” – wyjaśnia Bogarde w programie Ziggo Sport Rondo. „Nagle, po siedmiu latach, otrzymałem informacje, że to mój koniec w Ajaxie, podczas gdy ja miałem kontrakt. Co tu się dzieje?”

Nawet nie zaproponowali mi innej roli w klubie, musiałem natychmiast opuścić Ajax. To był dla mnie cios” – przyznaje Bogarde. “Dałem z siebie wszystko przez te siedem lat, a trzy lata temu trafiłem do pierwszej drużyny”.

„W pewnym momencie byłem w stanie wnieść wartość dodaną do zespołu” – mówi. Bogarde widzi, że Ajax nie radzi sobie najlepiej. „Widzisz, że DNA Ajaxu nie jest zachowane”. „Ajax to wspaniały klub, ale dopóki jest tam Van der Sar, Ajax nie musi do mnie dzwonić. To jest dla mnie bardzo jasne”.

1 Comment

  • Posted 26 kwietnia, 2023 13:45 0Likes
    by Minimi

    Są lepsze fragmenty tego wywiadu. Np l. jak van basten stwierdza ze Timber to dobry piłkarz ale musi grać z frajerami. Albo jak rozkminiaja jak to je stało ze takie słabe transfery zrobili i jak to możliwe że z 10 kupionych wszyscy są nic nie warci.

Zostaw komentarz