Edson Alvarez to kolejny piłkarz, który odmawia treningów z drużyną i chce odejść.

Ajax otrzymał wczoraj ofertę od Chelsea opiewającą na 50 milionów euro. Edson Alvarez chce opuścić Amsterdam i przenieść się do Londynu.

Stanowisko Ajaksu było wczoraj jasne i żaden piłkarz nie ma zgody na odejście z klubu. Niestety Meksykanin takiej informacji nie przyjmuje do wiadomości i dzisiaj odmówił treningów z drużyną. Edson za wszelką cenę chce opuścić Amsterdam.

Cyrk i nieudolność zarządzania w Amsterdamie trwa w najlepsze. W trakcie ostatnich kilku tygodni treningów w klubie odmawiali Antony, Mohammed Kudus, Jay Gorter, a teraz również Edson Alvarez.

Atmosfera w Amsterdamie jest już bardzo gęsta i trudno nie spodziewać się tego, że wpłynie to również na drużynę, która pozostanie w Ajaksie po dzisiejszym dniu.

4 Comments

 • Posted 13 września, 2022 18:28 0Likes
  by ZOd3mZ65Sv

  NIdEcAaJjVRZ3nPaWfKnXdqJczTdcjZEY3JzVDlD

 • Posted 1 września, 2022 14:33 0Likes
  by mhekwei

  Antonemu się udało ugrać transfer, więc teraz dla równowagi można by kogoś przekisić w Jongach. Poza tym tam i pieniądze były większe i klub miał jeszcze jakieś pole manewru. Niesmacznym jest, że Anglicy mają jeden dzień więcej na sianie fermentu i budzą się przed samym zamknięciem okna. A sam Alvarez mógłby sporo skorzystać na dłuższym pobycie w Amsterdamie, bo z piłką przy nodze to on średnio daje sobie radę.
  Ale koniec końców liczy się zdanie rady nadzorczej.

 • Posted 1 września, 2022 13:23 0Likes
  by Oberschlesier

  W d..ach się im poprzewracało, ale z drugiej strony po co kogoś trzymać na siłę. Będzie wiecznie obrażony i żadnego z niego pożytku. Mam nadzieję że jednak go przekonają o ile jest ktoś w stanie to zrobić

 • Posted 1 września, 2022 13:15 0Likes
  by cinekbdg

  Won do Jong, przynajmniej będzie łatwiej na Mistrzostwach Świata

Zostaw komentarz