Te informacje pojawiały się już wcześniej, ale Ajax nie zrezygnował ze sprowadzenia Xaviego (obecnego trenera Barcelony).

Włodarze Ajaxu prowadzą rozmowy z różnymi trenerami. Do niedawna wysoko na liście był Graham Portter, ale odmówił on Ajaxowi. Nie chciał pracować w momencie, gdy w klubie panuje chaos.

Nie wiadomo, jak stoją akcje Erica Ten Haga, który przeczuwa, że po tym sezonie zostanie zwolniony z funkcji trenera Manchesteru Utd.

I tu pojawia się Xavi. Trener Barcelony, który po tym sezonie odejdzie z klubu miałby być nową twarzą, która stałaby za odbudową Ajaxu. Ajax chce przekonać Xaviego do zostania nowym menadżerem. Trener nie rozmawiał jeszcze z żadnym zainteresowanym klubem, ale wie, że pojawią się oferty, jedną z nich jest posada trenera Ajaxu.

Czekamy na rozwój wydarzeń po katastrofalnym sezonie, jakiego jesteśmy świadkami. Pytanie tylko, czy Xavi to dobra opcja? Czy sprawdził się w Barcelonie?

 

 

1 Comment

  • Posted 21 kwietnia, 2024 10:09 0Likes
    by ekselo1989

    Chcieć sobie można zawsze. Oni chcą Xaviego, a ja chcę łódź podwodną pod choinkę. Skoro Potter zerwał negocjacje z powodu bałaganu w klubie, to z jakiej niby racji miałby tu przychodzić Xavi? BTW, to już 2 miesiące temu katalońskie dzienniki cytowały, że będzie celował w robotę w Premier League.

Zostaw komentarz